8 ответов на вопрос как фотографировать своего ребенка

8 відповідей на питання як фотографувати свою дитину

Тут для вас ми розповімо: як фотографувати свою дитину.❤ Правильний підхід до дитячої фотографії як спосіб зберігати історію.
Ярослав Гордин
Ярослав Гордин

Правильний підхід до дитячої фотографії як метод зберігати історію.

Спілкування є ключовим для будь-якого фотографа, незалежно від того, новачок Ви, професіонал або батько.

А вы заметили, что часто, показывая фотоальбомы с изображением своего ребенка друзьям или родственникам, их интерес почему-то теряется уже на пятой странице? Как же так, ведь наш ребенок самый прекрасный! Может, причина в самих фотографиях? Как сделать любительские фото более профессиональными и интересными, ведь это же история ребенка.

А ви помітили, що часто, показуючи фотоальбоми із зображенням своєї дитини друзям або родичам, їх інтерес чомусь втрачається вже на п’ятій сторінці? Як же так, адже наш дитина найпрекрасніший! Може, причина в самих фотографіях? Як зробити аматорські фото більш професійними і цікавими, адже це ж історія дитини.

8 ответов на вопрос как фотографировать своего ребенка

Перше – це візуальна картинка. Що повинна надіти моя дитина?

Однотонні кольору працюють найкраще, візерунки і одяг з великими логотипами можуть злитися з фоном. Виберіть кольори, які доповнюють і підкреслюють зовнішність вашої дитини. Коли фотографуються брати або сестри, пам’ятайте, що їм не обов’язково бути однаковими, а важливо просто доповнювати один одного. Додаткові кольори – це будь-які два кольори, які прямо протилежні одна одній на колірному колесі, наприклад червоний і зелений, зелений і фіолетовий, жовтий і синій. Маленькі прикраси та аксесуари прекрасні, але уникайте всього відволікаючого і викликає .

Як мені укласти волосся моєї дитини? Волосся нехай будуть просто акуратними і чистими. Не намагайтеся змінювати натуральне волосся вашої дитини. Пам’ятайте, що головна мета – це зберегти історію своєї дитини. Важлива рада: робіть стрижку не менше ніж за 10 днів, щоб вид був природним.

Друге. Чи повинен я просити моєї дитини посміхатися?

Якщо ви скажете дитині «Посміхайся» або «Чіізз», це може привести до вимушеної, неприродною усмішці. Ви як самі взагалі посміхаєтеся фотографу, коли він Вас про це просить? =) Відповідь очевидна. Діти природні, вони не можуть підробити емоцію і надіти на себе посмішку, як це роблять дорослі.

І ні в якому разі не змушуйте свою дитину позувати. Нехай веде себе природно. Краще зацікавте його, спробуйте пограти в показуху, задайте ритм Вашої грі. Зрештою, покажіть самі якийсь нескладне рух, станцій, заодно заспівайте уривок з пісні. Посміхатися після такого будуть все. =) Вам і дитині в цей момент має бути весело і легко, щоб фотосесія не стала для вас тягарем або вимушеним регулярним заходом.

Третє. Не кажіть своїй дитині, що Ви його будете фотографувати!

Діти взагалі не зацікавлені в цьому. Скажіть, що «будемо грати»! Ваша камера не повинна стати бар’єром. Придумайте разом з дитиною як ви назвете фотоапарат. Наприклад, Гриша =) Попросіть свою дитину понарошку погодувати Гришу або нехай на пальчиках покаже скільки йому років. Повірте, така взаємодія з фотоапаратом дуже добре позначиться на дитячій фотографії.
8 ответов на вопрос как фотографировать своего ребенка

Четверте. Як технічно краще фотографувати свою дитину?

Постарайтеся фотографувати свою дитину з рівня його очей. Забудьте про вбудований спалах фотоапарата – від неї з’являється ефект червоних очей, картинка стає плоскою, а опуклі ділянки обличчя – пересвеченние, втрачається фактура шкіри. А ззаду взагалі печера – потужності спалаху не вистачає, щоб освітити задній план. =) Будинки фотографувати складно, але вихід завжди є – просто включите більше світла. Якщо лампочки у вашій квартирі дають жовте світло – не забудьте перемкнути баланс білого на вашій камері в режим «лампи розжарювання».

А в похмуру погоду біля вікна виходять дуже гарні знімки. До речі, Ви знали, що «сіра» погода – це ідеальне природне освітлення для фотографа?

П’ять. А если мы на пикнике, а солнышко очень яркое?

Не хвилюйтеся – для цього теж є метод! Ранок або вечір ідеально підійдуть для дитячої фотографії. Постарайтеся фотографувати свою дитину проти сонця, щоб уникнути яскраво виражених тіней на обличчі. Не забудьте захопити мильні бульбашки, кульки, кошик з фруктами, кольорові стаканчики і яскравий м’ячик на пікнік – це завжди робить фотографії яскравішим і цікавішим.

8 ответов на вопрос как фотографировать своего ребенка

Шість. А пограти ?! Дитина, захоплений грою, виглядає щасливою і задоволеною.

Дітки дуже неспокійні і рухливі за своєю природою, тому, щоб не сфотографувати спину або потилицю дитини, – спробуйте стати режисером вашої фотозйомки. Придумайте правила гри  – дітки люблять правила. Вам знадобиться помічник, нехай перебуває за Вами, щоб погляд дитини максимально дивився в об’єктив. Попросіть свою дитину «приклеїти попу» до вигідного Вам місця для фотозйомки. І можете спокійно пограти в м’ячик, малювати фарбами, олівцями, пограти в конструктор, ляльковий театр, пластилін, хованки, пінна ванна з уточкой і т.д.

Сім. Не забувайте про передній, середній і задній план (він же фон).

Все повинно бути в гармонії. Так картинка буде здаватися об’ємніший і цікавіше. Пам’ятайте, що важливі всі деталі.

Вісім. Фотографуйтеся зі своєю дитиною!

Зберігайте історію всієї вашої сім’ї. Поставте камеру на 10-секундний таймер і підскочив до дитини! Як краще фотографувати свою дитину в колі сім’ї? Бабулю і дідуся посадіть на підлогу, щоб врівноважити зростання бабусі, дідусі і дитини в кадрі, додайте пару яскравих подушок. Дідусь може підкинути внучка або внучку (і зловити!). Папи ще вміють віртуозно кривлятися – це точно всіх потішить! Не соромтеся фотографувати життя – це і є історія вашої дитини, ваша історія.

Поделитесь статьей
Share on facebook
Share on twitter
Share on vk
Share on odnoklassniki
Комментарии

Для того что бы оставить комментарий, вы должны быть авторизованы на Facebook